روی پیوند بالا کلیک کنید و وارد صفحه نخست سایت شوید در آنجا روی دکمه ارسال آگهی کلیک کنید. اگر برای بار اول است که روی دکمه ارسال آگهی کلیک میکنید شما باید نخست ثبت نام کنید.
ثبت نام
روی لینک ثبت نام کلیک کنید تا صفحه ثبت نام باز شود،  کافیست نام کاربری و یک رمز عبور برای خود انتخاب کنید و ثبت نام نمایید. در صورتی که ایمیل دارید ایمیل خود را نیز وارد نمایید تا بعداً اگر رمز عبور خود را فراموش کردید بتوانید آنرا بازیابی کنید.

بعداز ثبت نام با نام کاربری و رمز عبور انتخابی خودتان وارد محیط کاربری خود شوید.

در نوار کناری سمت راست روی تنظیمات کلیک کنید و در صفحه باز شده مشخصات کامل شامل آدرس کامل، شماره تلفن، آواتار یا لوگوی کسب و کار و آدرس شبکه های اجتماعی خود را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید که شماره موبایل و آدرس دقیق وارد کنید(می توانید روی نقشه آدرس دقیق خود را مشخص کنید). آدرس و شماره موبایل  و شبکه های اجتماعی شما برای عموم قابل مشاهده است. برای جلوگیری از اسپم و جمع آوری توسط رباتها سه عدد آخر موبایل شما مخفی شده و تنها با کلیک روی آن قابل مشاهده است. بعد از تکمیل مشخصات می توانید شروع به ارسال آگهی های خود نمایید، لطفاً  قوانین  را مطالعه نموده و از ارسال آگهی های خلاف قوانین ایران خودداری نمایید.

تمامی بخش های دیگر واضح هستند  و نیازی به توضیح نیست.