باتشکر از اینکه وبسایت ما را برای معرفی کسب و کار و تبلیغ کالا و خدمات خود انتخاب کرده اید. لطفاً قبل از ارسال هر نوع آگهی یا معرفی کسب و کار خود، قوانین زیر را با دقت مطالعه بفرمایید:

1- ارسال هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات ایران ممنوع بود و عواقب چنین آگهی هایی برعهده شخص ارسال کنند می باشد.

2- خرید و فروش کالاهایی که طبق قوانین ایران غیرمجاز شمرده می شوند در اینجا ممنوع بود و در صورت مشاهده بر اساس قانون اقدام خواهد شد.

3- خرید و فروش هر نوع حیوان یا پرنده ای که بر اساس قوانین غیر مجاز می باشد، در این وبسایت ممنوع است.

4- درج شماره تماس با پیش شماره 909 در تمام آگهی ها ممنوع می باشد.(تماس با این پیش شماره برای تماس گیرنده هزینه دارد).

5- آگهی هایی که در تصاویرشان نام کانال، آدرس سایت دیگر،شماره تلفنی به جز شماره ای که در سایت ثبت می کنید، آدرسی به جز آدرس ثبت شده در سایت، تایید نخواهند شد.

6- آگهی هایی که دارای تصاویر غیر واقعی و غیر مرتبط باشند، تایید نخواهد شد.

7- آگهی برای درخواست کمک نقدی به هر صورت، ممنوع می باشد.

8- آگهی تکراری و آگهی ثبت شده در دسته ای غیر مرتبط، تایید نخواهند شد.

9- آگهی هایی که شامل درخواست وجه پیش از تحویل کالا و یا ارائه خدمات به صورت غیرحضوری باشد تایید نمی گردند.

10- ارسال آگهی های بدون آدرس و شماره تماس ممنوع است.

11- درج قیمت برای کالا و خدماتی که طبق قوانین نباید قیمت آنها درج شود، موجب حذف و عدم تایید آن آگهی میگردد.

12- تبلیغ برای کالاهای تقلبی ممنوع می باشد و هر زمان تشخیص داده شود آن آگهی حذف شده و صاحب آگهی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

13- استفاده از تصاویر دیگر کاربران مجاز نبوده و چنین آگهی هایی حذف خواهند شد.


توجه: شماره تلفن و آدرس برای عموم قابل مشاهد می باشد، البته شماره تلفن بصورت پنهان نمایش داده میشود و تا زمانی که روی آن کلیک نشود نشان داده نخواهد شد، این کار برای جلوگیری از کپی شماره تلفن توسط ربات ها می باشد.

چنانچه یک آگهی تعیین تکلیف شد، برای مثال به فروش رفت، وظیفه حذف آگهی برعهده آگهی دهنده می باشد. (اگر آگهی حذف نشود تا زمان انقضای آن همچنان قابل مشاهده خواهد بود)، در صورت عدم حذف آگهی، عواقب هرگونه تماس نخواسته برای چنین آگهی هایی برعهده صاحب آگهی می باشد.

آگهی باید دارای آدرس و شماره تماس باشد، نام و نام خانوادگی آگهی دهنده یا مشخصات شرکت مربوطه باید بصورت کامل درج گردد و از درج نام مستعار و غیر واقعی پرهیز شود.

برای آگهی و خدمات خود عکس مناسب و مرتبط تهیه کنید. عکس مناسب و مرتبط با آگهی در جلب توجه بازدید کنندگان بسیار موثر است، همچنین عنوان مناسب و توضیحات کافی باعث می شود که آگهی شما مورد توجه قرار گیرد. البته مبالغه در توصیف کالا یا خدمات به منظور جلب توجه یا فریب کاربران ممنوع بوده و در صورت مشاهده حذف میگردد.

کالا و لوازم دست دوم که برای فروش گذاشته می شوند بایستی به صورت کامل توصیف شده و عیب و ایراد آنها به طورکامل بیان گردد. چنین کالا و لوازمی حتماً باید دارای تصاویر واقعی و بدون روتوش باشند.

آگهی دهنده گرامی لطفاً قبل از ارسال آگهی برای کالا و خدمات خود، در مورد مجاز یا غیر مجاز بودن آن کالا یا خدمات اطلاعات لازم را کسب نموده و سپس اقدام به ارسال آگهی نمایید. زیرا عواقب سوء آن برعهده خود شما خواهد بود. اگر برای ارسال آگهی راهنمایی لازم دارید اینجا را مطالعه بفرمایید.